This is a list of players who have signed up so so far:
Bracket A (Gold Rush-type maps): Golden Ghost, Yukon, Eyjafjallajökull, Fimmvörduhals
[1 group with 6 players]
1. Huehuecoyotl22
2. Keno (Siesta)
3. JBR_AoE
4. Umdeuter
5. RediRodion
6. Cong4ever
Bracket B (Mixed maps): Ice Shield Arena, Alpine Valley, Sublimation, Permafrost
[3 groups, one with 5 players, two with 4 players]
1. themariach1
2. LAT_Bicho_ (Scorpion)
3. Oladushek
4. Lobo
5. Tulendeena
6. UsbAoE
7. Blade
8. Wisepii
9. Uzzi
10. asasantana
11. King of Puchi
12. waldsee
13. Marian
Bracket C (Water/Hybrid maps): Fjord, Frozen Lagoon, Scattered Islets, Winter Glush
[2 groups of 5]
1. Ivanenko
2. Huehuecoyotl22
3. saps
4. Wisepii
5. Keno (Siesta)
6. LB10
7. waldsee
8. Dziamdziak
9. Cong4ever
10. JBR_AoE
Bracket D (Open land maps): Taklamakan, Hyperborea, Peary Land, Snowbowl
[4 groups of 5]
1. LAT_Bicho_ (Scorpion)
2. Uzzi
3. Spring
4. DanonBiczBoży
5. Mihai06
6. themariach1
7. Oladushek
8. Mollask
9. Darko
10. Tulendeena
11. UsbAoE
12. Blade
13. Puerco_Black
14. Cla$$ic
15. asasantana
16. King of Puchi
17. Umdeuter
18. Rainmaker
19. RediRodion
20. Marian
21. IamTeTas
Bracket E (Less standard open land maps): Siberia, Triple Crystal Valley, Freezelands, Gobi
[2 groups, one with 5 and one with 4 players]
1. DanonBiczBoży
2. Lobo
3. Alfred
4. Puerco_Black
5. Cla$$ic
6. LB10
7. Rainmaker
8. Hitorek
9. Dziamdziak
Bracket A (Gold Rush-type maps): Golden Ghost, Yukon, Eyjafjallajökull, Fimmvörduhals
[1 group with 6 players]
1. Huehuecoyotl22
2. Keno (Siesta)
3. JBR_AoE
4. Umdeuter
5. RediRodion
6. Cong4ever
Bracket B (Mixed maps): Ice Shield Arena, Alpine Valley, Sublimation, Permafrost
[3 groups, one with 5 players, two with 4 players]
1. themariach1
2. LAT_Bicho_ (Scorpion)
3. Oladushek
4. Lobo
5. Tulendeena
6. UsbAoE
7. Blade
8. Wisepii
9. Uzzi
10. asasantana
11. King of Puchi
12. waldsee
13. Marian
Bracket C (Water/Hybrid maps): Fjord, Frozen Lagoon, Scattered Islets, Winter Glush
[2 groups of 5]
1. Ivanenko
2. Huehuecoyotl22
3. saps
4. Wisepii
5. Keno (Siesta)
6. LB10
7. waldsee
8. Dziamdziak
9. Cong4ever
10. JBR_AoE
Bracket D (Open land maps): Taklamakan, Hyperborea, Peary Land, Snowbowl
[4 groups of 5]
1. LAT_Bicho_ (Scorpion)
2. Uzzi
3. Spring
4. DanonBiczBoży
5. Mihai06
6. themariach1
7. Oladushek
8. Mollask
9. Darko
10. Tulendeena
11. UsbAoE
12. Blade
13. Puerco_Black
14. Cla$$ic
15. asasantana
16. King of Puchi
17. Umdeuter
18. Rainmaker
19. RediRodion
20. Marian
21. IamTeTas
Bracket E (Less standard open land maps): Siberia, Triple Crystal Valley, Freezelands, Gobi
[2 groups, one with 5 and one with 4 players]
1. DanonBiczBoży
2. Lobo
3. Alfred
4. Puerco_Black
5. Cla$$ic
6. LB10
7. Rainmaker
8. Hitorek
9. Dziamdziak
Last edited: